Paket Turlar

TRABZON ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK PAKET TURLAR

Trabzon çıkışlı günübirlik paket tur fiyatları konusunda en uygun fiyat garantisi sunan Hafsa Turizm ile Doğu Karadeniz'i keşfedin.


 

Rezervasyon Yap

Şimdi rezervasyon yapın kazanın!

Karadeniz'i Keşfet

TUR ORGANİZASYONU HAKKINDA

Her bütçeye uygun tur programlarımız ile sizlere bol keyifli bir tatil sunmak için hazırız. Gruplara özel uçaklı paket turlar, öğrencilere ve münferit misafirlerime uygun bütçeli günübirlik turlar.

Günübirlik turlarımız Trabzon merkez çıkışlı olup; tur alan misafirlerimiz ile Trabzon şehir merkezinde buluşup gezimize başlıyoruz. Eğer istemiş olduğunuz tur için, o turun güzergahında iseniz, sizi ana yol üzeri uygun bir yerden alabiliriz.

Ters yönde olan misafirlerimiz merkeze gelmeyip özel alınmak isterse otelinden veya kaldığı yerden ek ücret verip turumuza katılabilir. Turlarımız da acenteden bir personel olup tur boyu sizlere eşlik etmektedir. Turlarımız da yemek yoktur; tur güzergahı, tur görevlisi ve araç içi ikramlar tur fiyatına dahildir. Paket turlarımız ve özel turlarımız kişilere özel hazırlanır ve kokartlı rehber eşliğinde tur gerçekleştirilir.

Gözde destinasyonlardan biri olan Karadeniz ; ihtiyacınız olan bir tatil için Hafsa Tur’un erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmayı unutmayınız…