Otel / Apart Rezervasyon

TRABZON UYGUN FİYATLI OTEL/APART REZERVASYON HİZMETİ

Hafsa Turizm rezervasyon departmanına hoş geldiniz. Trabzon'da konaklamak için bütçenize uygun otel veya apart kiralamak için hemen şimdi başvurun, karlı çıkın.


 

Rezervasyon Yap

Uygun fiyatlı konaklama için hemen şimdi başvurun.

Son zamanlarda Karadeniz Bölgesine artan rağbet ile hizmet kalitemiz büyümüştür. Öncelikli konaklayacağınız otelinizi bizden aldıktan sonra, otele geldiğiniz tarihte size rezervasyon esnasında anlatılan hizmeti bulabilmenizdir.

Bölgemiz yayla otelleri çok çok fazladır. Çambaşı Yaylası, Ayder Yaylası, Şavşat, Karagöller çevresi, Hıdırnebi yaylası, Kümbet yaylası vb. gibi yaylalarda doğaya zarar vermeden yapılmış oteller bizi stresten uzak, kafa dinlemek için gerçekten bulunmaz bir cennet gibiler.

Trabzon'da konaklamak için otel rezervasyonunuza dair detaylı bilgi için bizi aramaktan çekinmeyiniz.


TAVSİYELER

Şehir merkezindeki otellerimizi tercih ederek kolayca günübirlik turlara katılma şansınız olur (turlar merkez hareketli ve düşük bütçelidir). Aynı zamanda akşamları yürüme mesafesinde şehrin göbeğinde dolaşma fırsatı bulabilirsiniz.

Dağlık ve zor arazi şartlarına sahip olan bölgemizin yayla otellerinde konaklama için misafirlerimize kiralık araç ile ulaşım yerine, güvenliğiniz için size bölgeye hâkim şoförlü araç tahsi etmenizi tavsiye ediyoruz.