AYDER KARDAN ADAM FESTİVALİ

Ayder Kar Festivali

Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylası’nda 2007 yılından bu yana düzenlenen Ayder Kardan Adam Festivali ismi daha sonraları Ayder Kar Şenlikleri olarak değiştirilmiştir. 2 gün devam eden festival içeriğinde; çeşitli yarışmalar, konserler, Dj performansları şenliklere katılacaklara eğlenceli, bol oksijenli zaman geçirmelerini sağlıyor.

Ayder kar festivalinde neler var?

 • Çeşitli Yarışmalar

 • Konserler

 • Dj Performansları

 • Serbest Zaman

  TUR PROGRAMI

  Günübirlik Ayder Kar Festivali  Tur Programı

  Sabah yoğun olacağı için turumuza erken başlıyoruz. Yaklaşık 2.5 saat sürecek yolumuzun ardından festival alanına belediyenin izin verdiği güzergahlara kadar aracımızla çıkıyoruz. Kuyruk ve sıraya kalmamak için 10 dakka ihtiyaç molası veriyoruz sadece. Belediyenin koymuş olduğu dolmuşlarla(ekstra) yukarı alana çıkıyoruz. Akşam saat 17:30 a kadar serbest zaman veriyoruz . Eğlenceyi sonuna kadar yaşıyoruz:) Yalnız çocuklu ve yaşlı yolculara tavsiye edilmez çünkü restoranlar yoğunluktan dolu ve festival alanına varmak işin sıra beklenildiğinden, kuyrukta beklemek sizler için rahat olmayacaktır. Kar botlarınızı giymeniz tavsiye edilir.Bol eğlenceli bir gün diliyoruz.

  Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  Tur aracı ile ulaşım, tur lideri, araç içi ikram.

  BİLGİLENDİRME

  Tur araçlarımız, katılımcı sayısına göre ayarlanacak olup, 15 – 29 – 46 kişilik tur araçları ile yapılacaktır. Günübirlik turlarımız, kesin kalkışlıdır. Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi ve koltuk garantisi verilmez. Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir. Görevli personelimiz program akışında hava ve yol durumuna göre değişiklik yapma hakkına sahiptir.