Tur Fiyatları

TURLARKONUMFİYAT
Uzungöl TuruTrabzon100 TL
Ayder Yaylası TuruRize120 TL
Hıdırnebi (Paket Tur)Trabzon100 TL
Sümela (Paket Tur)Trabzon120 TL
Pokut Yaylası TuruRize130 TL
Gito Yaylası TuruRize130 TL
Elevit Yaylası TuruRize130 TL
Huser Yaylası TuruRize150 TL
Karagöl TuruArtvin130 TL
Mavigöl TuruGiresun130 TL
Ordu Teleferik TuruGiresun/Ordu150 TL
Batum TuruGürcistan180 TL
Trabzon Günübirlik Tur Fiyatları Listesi

Trabzon Günübirlik Tur Fiyatları

Trabzon Günübirlik Tur Fiyatları Listesi
Trabzon Günübirlik Tur Fiyatları Listesi

Trabzon Günübirlik Tur hizmeti veren Hafsa, T.C. Turizm Bakanlığından onaylı A GRUBU bir seyahat acentası olmasının yanında, TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acentalar Birliği) üyesidir. Günübirlik Turlar, Trabzon’dan sabah saatlerinde hareket ile akşam saatlerinde dönüş yapılarak gerçekleştirilir. Yaylaları, dereleri, gölleri, şelaleleri ve Karadeniz ‘i ile adeta cennetten bir köşe.. Stresten uzak doğa ile içe bir tatil için Hafsa Tur hizmetinizde.

Özel Günleriniz İçin Hizmetinizdeyiz

Balayı çiftlerine özel, bungolow tarzı odalarda doğada tatil imkanı. Her bütçeye uygun tur programlarımız ile sizlere bol keyifli bir tatil sunmak için hazırız. Gruplara özel uçaklı paket turlar, öğrencilere ve münferit misafirlerime uygun bütçeli günübirlik turlar.

Günübirlik turlarımız Trabzon merkez çıkışlı olup; tur alan misafirlerimiz ile Trabzon şehir merkezinde buluşup gezimize başlıyoruz. Eğer istemiş olduğunuz tur için, o turun güzergahında iseniz, sizi ana yol üzeri uygun bir yerden alabiliriz.

Trabzon çıkışlı günübirlik turlarımızda ters yönde olan misafirlerimiz merkeze gelmeyip özel alınmak isterse otelinden veya kaldığı yerden ek ücret verip turumuza katılabilir. Turlarımız da acenteden bir personel olup tur boyu sizlere eşlik etmektedir. Turlarımız da yemek yoktur; tur güzergahı, tur görevlisi ve araç içi ikramlar tur fiyatına dahildir. Paket turlarımız ve özel turlarımız kişilere özel hazırlanır ve kokartlı rehber eşliğinde tur gerçekleştirilir.

Gözde destinasyonlardan biri olan Karadeniz ; ihtiyacınız olan bir tatil için Hafsa Tur’un erken rezervasyon indirimlerinden faydalanmayı unutmayınız.

REZERVASYON YAP
Türkçe